par mums

Nekustamā īpašuma aģentūra ARKbaltic - ir rezultāts veiksmīgai sadarbībai starp Krievijas un Latvijas nekustamā īpašuma tirgus ekspertiem, kas aizsākās 2012. gadā.
Sākotnēji nekustamā īpašuma aģentūra no Maskavas - ARK Premium Realty sāka izstrādāt projektu -meklēt Latvijas nekustamajiem īpašumiem pircējus, kā papildus servisu saviem klientiem - nekustamo īpašumu pircējiem Maskavā, kas vēlas iegūt uzturēšanās atļauju ES, investējot nekustamajā īpašumā Latvijā. Redzot panākumus projektā un pieprasījuma pēc Krievijas klientiem Latvijā, tika nolemts turpināt attīstīt projektu, un atvērt savu biroju Latvija galvaspilsētā - Rīga.
2014 gada novembrī ARKbaltic uzņēmums, kas dibināts Latvijā, saskaņā ar Latvijas tiesību aktiem un kā Latvijas uzņēmums, viesmīlīgi atvēra biroja durvis pilsētas centrā, priekš saviem klientiem!
 
Daži cilvēki uzskata, ka "laba aģentūra - liela aģentūra", bet mums ir vīzija, balstoties uz mūsu pieredzi gan Latvijā, gan Krievijas tirgū. Jā, "monstriem" no tirgus dažkārt ir priekšrocība mārketingā un PR. Bet, bieži vien, menedžmenta vadība, vai brokeru motivācija lieliem uzņēmumiem ir vāja. Sekas Jums ir skaidras. Tāpēc neliela aģentūra, kā piemēram ARKbaltic, vienmēr mērķēta uz augstu apkalpošanas kvalitāti un klienta prioritātes mums vienmēr ir pirmajā vietā!