jūrmala, viesnīca

atpakaļ uz katalogu

<
>
pilsēta rajons adrese platība istabas stāvs cena
Jūrmala majori smilšu iela 450 м2 16 3 1 200 000 €

Jūrmala – unikāla kūrortpilsēta, kas ietver sevī visus trīs galvenos kūrortiem raksturīgos faktorus: ārstējošs klimats (jūra, priežu mežs, tīrs, bagātīgi jonizēts gaiss), minerālie ūdeņi (sērūdeņraža, broma un nātrija hlorīda) un ārstnieciskās dūņas (kūdras un sapropeļa).

Viesnīca Parus atrodas klusā Jūrmalas kūrortpilsētas daļā Majoros, netālu no galvenās gājēju ielas un tikai 150 metru attālumā no pludmales. Viesnīca Parus ir celta 1920. gados un atzīta par retu Jūrmalas pilsētas koka arhitektūras celtni. Ēka nav kultūras piemineklis. Ēka tika atjaunota, pēdējie remontdarbi veikti 2010. gadā.  Pēc atjaunošanas viesi tiek nodrošināti ar 11 moderniem numuriņiem, kā arī ir iespēja palielināt numuru skaitu. Sekojot mūsdienu prasībām, numuri tiek periodiski atjaunoti, taču tie nezaudē savas arhitektoniskās īpatnības. Viesnīcas Parus viesi var baudīt brokastis un vērot skatu uz viesnīcas apkārtnē esošo atpūtas zonu. Viesnīca piedāvā arī grila iekārtas. Viesnīcas teritorija priežu ielokā ir labiekārtota ar atpūtas vietām pie strūklakas.

Ļoti ērta atrašanās vieta: 2 minūšu gājiena attālumā no pludmales kura stiepjas 26 km garumā, 2 minūšu gājiena attālumā no galvenās promenādes - Jomas ielas, 5 minūšu gājienā no slavenās Dzintaru koncertzāles, kur visu vasaras sezonu piedāvā izklaides programmas, 5 minūšu gājiena attālumā Majoru stacija. Tikai 20 minūšu brauciena attālumā no lidostas un 25 minūšu brauciena attālumā ar automašīnu, taksometru vai elektrisko vilcienu no Rīgas!

Īpašums tiek pārdots, kā rentabls viesnīcu bizness. Stabils viesu noslogojums sezonā no maija līdz oktobrim. Lai iegūtu vairāk informācijas, Jūs varat nosūtīt pieprasījumu uz e-pastu georgy.sazhin@arkbaltic.lv

 

Stāvu skaits: 3

Apbūves platība: 450 m2

Zemes platība: 800 m2

Numuru viesu skaits: 11

Numura izmērs ir 16 m2- 80 m2

Autostāvvieta: 7 automašīnām

Apkure: autonoma gāzes

Mēbeles: jā

komunikācijas: visas