rīga, zeme

atpakaļ uz katalogu

<
>
pilsēta rajons adrese platība istabas stāvs cena
Rīga šķirotava granīta iela 37200 м2 0 0 160 000 €

Pārdod zemes gabalu 3.72 ha platībā- Granītu ielā 13, Rumbulā, 1, 7 km attālumā no Krustpils ielas. 
Apkārtnē atrodas dažādi ražošanas uzņēmumi un noliktavu kompleksi. 
Ērts izvietojums attiecībā pret transporta maģistrālēm ar intensīvu autotransporta kustību, no kurienes ir ērti sasniedzama Krustpils iela, kas savukārt nodrošina pieeju pie Maskavas ielas un Dienvidu tiltam. 
Objekts paredzēts komercapbūvei. Izmantošanas veids ir ražošanas objekti, darbnīcas, noliktavas, vairumtirdzniecības iestādes, transporta uzņēmumi. Bez apgrūtinājumiem. 

Nekustamais īpašums atrodas Stopiņu novadā, Rumbulā, aptuveni 200 m attālumā no Granīta ielas un 1,7 km attālumā no Krustpils ielas. Īpašums atrodas pie Rīgas pilsētas robežas.

Teritorija, kur atrodas objekts, vēsturiski veidojusies kā industriāls rajons. Apkārtnē atrodas dažādi ražošanas uzņēmumi un noliktavu kompleksi, daļa no kuriem ir celta pēdējo gadu laikā, aptuveni 2 km attālumā virzienā uz Sauriešu pusi atrodas TEC-2.

Objektam ir salīdzinoši ērts izvietojums attiecībā pret transporta maģistrālēm ar intensīvu autotransporta kustību, no kurienes ir ērti sasniedzama Krustpils iela, kas savukārt nodrošina pieeju pie Maskavas ielas un Dienvidu tiltam.

Teritorija, kur atrodas objekts pamatā ir veidojusies kā industriālas apbūves rajons un paredzams, ka teritorija saglabās minētās funkcijas.

Zemes gabala konfigurācija ir neregulārs daudzstūris. Īpašuma austrumu un dienvidu malas robežojas ar dzelzceļa pievadu. Īpašums atrodas aptuveni 200 m attālumā no Granīta ielas.

Saskaņā ar Stopiņu novada teritorijas plānojumu, īpašums atrodas ražošanas, komunālās saimniecības un noliktavu teritorijā (RR), kas nozīmē zemesgabalu, kur primārais zemes, ēkas un būves vai tās daļas izmantošanas veids ir ražošanas objekti, darbnīcas, noliktavas, vairumtirdzniecības iestādes, transporta uzņēmumi, kam ir uzstādītas īpašas prasības, vai noteiktas aizsargzonas.