Jūrmala, Library House

atpakaļ uz katalogu

<
>
pilsēta rajons adrese platība istabas stāvs cena
jūrmala asari Dzimtenes iela 69 м2 2 2/3 109 000 €

Tikai 5 minūšu pastaigas attālumā no pludmales, Asaros, Dzimtenes ielā 13, atrodas jauns daudzdzīvokļu ēkas projekts "LIBRARY HOUSE", kurā ir tikai 30 dzīvokļi, ar slēgtu teritoriju, bērnu rotaļu laukumu, stāvvietu automašīnām un iedzīvotāju velosipēdiem, kā arī uzstādīta uzlādes staciju elektroautombīļiem. Lieliska, sakārtota infrastruktūra: kluss privātmāju sektors. Netālu paks, veikali, kafejnīcas, sabiedriskais transports, dzelzceļa stacija Asari, līdz pludmalei 300 metri. 
Māja ir būvēta no videi draudzīgiem materiāliem, nosiltināta saskaņā ar mūsdienu prasībām, visos dzīvokļos izbūvētas starpsienas. Katrā dzīvoklī internets un TV, kā arī uzstādīts domofons. Mājā ir gāzes apkures sistēma, individuālie apkures skaitītāji katrā dzīvoklī. Uz mājas jumta ir terase ar bārbekjū mājas iedzīvotājiem. Projekts nodots eksplotācijā 2016 gada rudenī.
Dzīvokļi tiek piedāvāti bez apdares vai ar pilno apdari.
Piedāvātais dzīvoklis atrodas mājas otrajā stāvā ar kopējo platību 69 kv.m. Plānojums - plaša viesistaba ar virtuves zonu istaba 38 kv.m., guļamistaba 17 kv.m., gardrobe, un plaša vannas istaba. Dzīvoklim ir balkons 7 kv.m. Dzīvoklis ir sagatavots apdares veikšanai.