Mārupe, Club Village Old Captain

atpakaļ uz katalogu

<
>
pilsēta rajons adrese platība istabas stāvu skaits zemes platība cena
Mārupe Mārupe silnieku iela 332 м2 5 2 1300 м2 340 000 €

Slēgta kluba tipa ciematā "Club Village Old Captain", kas atrodas ērtā klusā vietā pa ceļam no lidostas uz Rīgas centru, pārdodas ekskluzīva divu stāvu māju ar pilnu iekšējo apdari un mēbelēm.

Veiksmīga ciemata atrašanās vieta ļauj ātri nokļūt pilsētas centrā vai Jūrmalā. Apkārtnē  ir visa nepieciešamā infrastruktūra - lielveikali, restorāni, Spice iepirkšanās centrs, medicīnas centrs, tenisa korti, golfa klubs.

Ciemata teritorija ir iežogota, diennakts fiziskā apsardze, videonovērošana, lāzera signalizācija pa visu perimetru. Ciemata iedzīvotāju komfortam darbojas apsaimniekošanas kompānija, kura ir atbildīga par kārtības uzturēšanu visā teritorijā, zāliena pļaušanu, sniega tīrīšanu, dārzkopību, sadzīves atkritumu izvešanu, ceļu tīrīšanu. Iedzīvotāju ērtībai tiek piedāvāts konserža serviss, mājas tīrīšanu, ķīmisko tīrītavu, meistara izsaukšana un citi. Šajā ciematā, iedzīvotājiem ir sava fitness zāle, kā arī paredzēta viesu autostāvvieta teritorijā.

Māja tiek piedāvāta pilnu pabeigtu apdari, mēbelēm un aprīkota ar visu sadzīves tehniku ​​un piederumiem. Uzstādīta ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas.

Plānojums. Pirmajā stāvā - virtuve, ēdamistaba, kamīns, guļamistaba ar vannas istabu ar džakuzi, saimniecības telpa, katlu telpa un garāža. Paredzēta izeja uz terasi.

Otrajā stāvā dzīvojamā istaba, divas plašas guļamistabas ar plašu balkonu, vannas istaba ar dušu un saunu.

Bezmaksas ātrgaitas internets un televīzija.