PIŅĶI, RINDU MĀJA SALIENĀ

atpakaļ uz katalogu

<
>
pilsēta rajons adrese platība istabas stāvu skaits zemes platība cena
piņķi saliena sloku iela 160 м2 5 2 546 м2 219 000 €

Ar remontu un mēbelēm. Saliena - populārs rindu mājas ciemats - modernas rindu mājas ar racionālu plānojumu un telpu izkārtojumu, kas atrodas uz pašu zemes gabala. Ciematā ar mūsdienīgu labiekārtotu infrastruktūru padomāts par savu meža parku un rotaļu laukumu bērniem, plaša zaļā zona, asfaltēti piebraucamie ceļi, netālu vairākas skolas un bērnudārzi, baseins. Blakus atrodas Inbox sporta halle. Diennakts apsardze, teritorijas video novērošana. Augstas kvalitātes pakalpojumus sniedz pašu apsaimniekošanas uzņēmums. 

Pārdod ērtu un praktisku divstāvu rindu māja ar trim guļamistabām 17, 16 un 16 kv. m. , 3 vannas istabas kas aprīkotas ar apsildāmajām grīdām, plaša viesistaba ar virtuves zonu 62, 5 kv. m. , un plašu saulainu terasi 12 kvm. m. Virtuve ir aprīkota ar augstas kvalitātes iebūvētu mēbelēm un tehniku. Visā mājā ir uzstādīti apgaismes ķermeņi. Mājas priekšā ir paredzēta autostāvvieta divām automašīnām. 

Rindu mājai ir lieli panorāmas logi, mājīga terase ar skatu uz dārzu un plašs balkons 5 kv. m. Teritorija ap māju ir no trīs pusēm un ir pietiekami liela, kas ļauj jums ierīkot savu dārzu, bērnu rotaļu laukums, kā arī piknika zonu kur varat pavadīt laiku ar draugiem ārā.